Günışığı Gazetesi

Anasayfa Yenile

Gakgoş bomba gibi geliyor!..

07 Ocak 2018 21:19

Gakgoş bomba gibi geliyor!..

Transferde bombaları ardı ardına patlatan Temsilcimiz Elazığspor’da anlaşma sağlanan futbolcular Çarşamba günü kampa katılacak…

Elazığspor’un prensipte anlaştığı Iraklı Futbolcu Humam Tarık ile  İskoç Golcü Simon Murray’ın ve ismi sır gibi saklanan tecrübeli ön liberonun en geç çarşamba günü Antalya kampına katılacağı öğrenildi.

Elazığspor, her konuda anlaşma sağladığı ve Türkiye’ye getirerek özel bir hastanede sağlık kontrolünden geçirilen  Iraklı sol kanat oyuncusu Humam Tarık’ın Salı günü Elazığspor’un Antalya Kampı’na katılacağı bildirildi. Gerek tekniği gerekse de sürati ile dikkat çeken Humam Tarık’ın sıkıntı yaşanan Elazığspor’un sol kanadı için ilaç olması bekleniyor.

Elazığspor’un forvet transferi için de gazeteniz günışığının ilk olarak takipçilerine duyurduğu İskoç golcü Simon Murray’ın da en geç Çarşamba günü kampa katılacağı ve resmi sözleşmeyi imzalayacağı spor servisimize gelen bilgiler arasında. Öte yandan spor servisimizin edindiği bilgilere Murat Kayalı’dan boşalan ön libero mevki için Spor Toto Süper Lig’den tecrübeli bir orta saha ile görüşmelerin devam ettiği ve kiralık olarak kadroya katılması düşünülen bu oyuncunun da bir aksilik olmaması durumunda Antalya Kampı’na katılacağı öğrenildi.